Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrefabrykaty, elementy żelbetowe, materiały budowlane ścienne, stropy - grupa materiały ścienne, stropy, chemia budowlana, materiały izolacyjne i systemy dociepleń budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnychen
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Bogusław Krzanowski
b.krzanowski@wp.eu
Tel: +48 666644335
http://www.oferteo.pl/pbs-2020/firma/1980319

Język komunikacji:
Angielski, Polski, Rosyjski, Słowacki,

Opis przedmiotu zamówienia

Materiały dla budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego. Systemy wznoszenia budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, przemysłowych i użyteczności publicznej wg. dokumentacji projektowej inwestora z prefabrykatów, betonu komórkowego, ceramiki.
Specjalizujemy się w systemach wznoszenia domów w technologii betonu komórkowego dla ścian jednowarstwowych i wielowarstwowych. Systemy ścienne i stropowe rodzimych - polskich producentów. Stała współpraca z partnerami zagranicznymi, konkurencyjne ceny z transportem na miejsce do dystrybutorów, hurtowników, firm i instytucji zagranicznych lub odbiór własny z wykorzystaniem spedycji lub własnych środków transportu.
Materiały certyfikowane znakiem CE, kartą produktu i deklaracją zgodności producenta zawierającą specyfikacją techniczną produktu. Dostawy pełnosamochodowe transport Tir - ładowność pojazdów 24 tony.


Informacje uzupełniające

Firma PBS 2020+ Sp. zo.o jest zainteresowana stałą współpracą z pewnymi partnerami - zagranicznymi - kontrahentami z terenu UE, Ukrainy.
Współwłaściciel firmy i Prezes Zarządu zanim rozpoczął własną działalność przez ponad 10 - lat pełnił funkcje Członka Zarządu i Dyr. ds. Sprzedaży i Marketingu w dużej firmie produkcyjnej.Nabywcy z zagranicy


  • Słowacja
  • Czechy
  • Chorwacja

Legenda
- Główne rynki zainteresowania
- Oddziały
- Nabywcy z zagranicy

Certyfikaty


  • Materiał certyfikowany znakiem CE - potwierdzającym spełnienie wymagań dla materiałów budowlanych na rynku UE, Deklaracja Zgodnośći Producenta potwierdzająca spełnienie wymogów producenta materiałów budowlanych posiadającego stałą kontrolę produkcji ZKP. Pełna ochrona produktu od momentu załadunku do odbioru.

Nagrody i wyróżnienia


  • Podkarpacka Nagroda Gospodarcza dla bloczków z betonu komórkowego Solbet Ideal Plus

CPV


  • Roboty budowlane
Typ oferty
Sprzedaż
Kraj
Polska
Termin składania ofert
01.07.2017
Ważna od
02.01.2017
Branże
Architektura, Budownictwo,
Możliwy wolumen produkcji
100000
Minimalna wartość zamówienia
2000.00
Waluta
EUR
Nabywcy poza granicami kraju
TAK