Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuXX Jubileuszowe Białorusko-Polskie Forum Gospodarcze DOBROSĄSIEDZTWO MIŃSK 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2016-09-28 10:28:57
aktualności, forum

W imieniu Ambasady RP w Mińsku oraz Polsko-Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej zapraszam Państwa do wzięcia udziału w XX Jubileuszowym Białorusko – Polskim Forum Gospodarczym Dobrosąsiedztwo 2016, które w bieżącym roku odbędzie się w Mińsku w dniach 24-25 października.

Tegoroczne Jubileuszowe Dobrosąsiedztwo ma szczególnie uroczysty charakter oraz wyjątkowe znaczenie, będzie bowiem towarzyszyło posiedzeniu Polsko-Białoruskiej Międzyrządowej Komisji ds. Współpracy Gospodarczej pod przewodnictwem Wicepremiera Republiki Białoruś Pana Michaiła Iwanowicza Rusego i Wicepremiera, Ministra Rozwoju Rzeczypospolitej Polskiej Pana Mateusza Morawieckiego.

 

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji „Dobrosąsiedztwa” będzie: „Nowe otwarcie dla polsko-białoruskiej współpracy gospodarczej”.

 

Białorusko – Polskie Forum Gospodarcze „Dobrosąsiedztwo 2016” planujemy przeprowadzić w ciągu dwóch dni, w tym w pierwszym odbędzie się uroczyste otwarcie i trzy specjalistyczne sesji branżowe poświęcone:

Sesja I: Współpraca międzyregionalna i rozwój regionalny.

Sesja II: Stworzenie dobrego klimatu inwestycyjnego. Zalety i ryzyka.

Sesja III: Warunki prowadzenia biznesu. Otwarta gospodarka i ochrona rynku.

 

Rejestracji na forum należy dokonać za pośrednictwem elektronicznego formularza: (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjUFWUde-cR3wZEgG87OSqUxw4-rdcmseZsOIJ3OD7OAD7xw/viewform?usp=send_form).

 

Szczegóły dotyczące wydarzenia są dostępne na stronie Izby: www.pbihp.pl