Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRekrutacja na misję gospodarczą do Niemiec, połączona z udziałem w targach Hannover Messe 2019 - zakończona

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-03-08 14:17:29
misja, hanover

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego organizujący w ramach projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020 zakończył rekrutację uczestników misji gospodarczej do Hanoweru (Niemcy), która zaplanowana jest w dniach 31.03.-5.04. 2019 r. Misja organizowana jest w ramach projektu ”Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w krajowych i zagranicznych wydarzeniach gospodarczych”

Misji towarzyszy uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe, które zalicza się do najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej na świecie. Województwo Lubuskie prezentować będzie swoją ofertę na stoisku narodowym. W czasie targów Polska chce pokazać różnorodność technologiczną polskiego przemysłu, ze szczególnym naciskiem na sektory: IT, automatyki przemysłowej, elektromobilności i energii.

W efekcie przeprowadzonej rekrutacji do udziału w misji zgłosiło się 10 lubuskich przedsiębiorców, przedstawicieli firm branży budowy maszyn i urządzeń, metalowej, energetycznej oraz IT. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji to:

  1. Elektrobud S. A. (Wschowa)
  2. Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. (Zielona Góra)
  3. Classic Metal (Żary)
  4. WAG&TK (Żary)
  5. Przedsiębiorstwo Elektrometalowe JS INTEGRAL Sp. z o.o. (Zielona Góra)
  6. Gotech Sp. z o.o. (Gorzów Wlkp.)
  7. Adam Sobczyk Biuro Konstrukcyjne PEGAS (Jasień)
  8. Streamsoft Sp.z o.o. Sp.k. (Zielona Góra)
  9. Hertz Systems Ltd. Sp. z o.o. (Zielona Góra)
  10. CVH sp. z o.o. (Odział / Zielona Góra)