Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolski przedsiębiorca na rynku projektów i przetargów międzynarodowych instytucji finansowych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-02-06 14:45:24
publikacja

PARP przygotował i opublikował poradnik „Polski przedsiębiorca na rynku projektów i przetargów międzynarodowych instytucji finansowych”.

Celem publikacji jest przedstawienie polskim przedsiębiorcom, w szczególności sektora MŚP, potencjału, który wiąże się z rynkiem projektów i przetargów finansowanych przez międzynarodowe banki rozwoju. Omówiono trzy globalne instytucje finansowe: Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, Europejski Bank Inwestycyjny oraz Azjatycki Bank Inwestycji Infrastrukturalnych. W publikacji wskazane zostały procedury zamówieniowe mające zastosowanie dla realizacji własnych potrzeb zakupowych banków, jak również, procedury mające zastosowanie do przetargów w związku z realizacją projektów finansowanych przez EBOR, EBI lub AIIB.

 

Publikacja jest dostępna również na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/publications/publication/polski-przedsiebiorca-na-rynku-projektow-i-przetargow-miedzynarodowych-instytucji-finansowych
Pliki do pobrania

przetargi miedzynarodowych instytucji finansowych
pdf | 812.12 KB
Pobierz