Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAnaliza branż polskiej gospodarki i rynków perspektywicznych z punktu widzenia możliwości realizacji zamówień organizacji międzynarodowych, jak również projektów ze wsparciem międzynarodowych instytucji finansowych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-02-06 14:36:34
analiza

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii odebrało wykonaną „Analizę branż polskiej gospodarki i rynków perspektywicznych z punktu widzenia możliwości realizacji zamówień organizacji międzynarodowych, jak również projektów ze wsparciem międzynarodowych instytucji finansowych” .

Wykonawcą zlecenia była Korporacja Badawcza „PRETENDENT” z siedzibą we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z organizacjami międzynarodowymi, w których polskie firmy mają największe szanse uzyskania zamówienia.

Analiza jest dostępna również na stronie https://www.gov.pl/web/przedsiebiorczosc-technologia/analiza-mozliwosci-realizacji-zamowien-organizacji-miedzynarodowych
Pliki do pobrania

Raport-wersja-publikacja-analiza-branz-i-rynkow-perspektywicznych-przetargow
pdf | 5.25 MB
Pobierz