Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie informacyjne dla przedsiębiorców - środki na innowacyjność, Międzyrzecz, 08.06.2018 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-06-18 14:31:02
aktualności

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu informacyjnym pt. "Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na innowacyjność", które odbędzie się w Międzyrzeczu w piątek 08.06.2018 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego wraz z Zachodnią Izbą Przemysłowo-Handlową, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia przez lubuskich przedsiębiorców na działania mające na celu podniesienie innowacyjności firmy, 8 czerwca 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Międzyrzeczu.

 

O spotkaniu

 

Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Międzyrzecza i okolicznych gmin.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków na działalność badawczo-rozwojową, opracowanie i wdrożenie innowacyjnych produktów i usług, możliwość skorzystania z bonów na innowacje oraz wsparcie na podnoszenie kompetencji i kwalifikacji przedsiębiorców i ich pracowników. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki.

 

Spotkanie odbędzie się 8 czerwca 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Urzędzie Miejskim w Międzyrzeczu, ul. Rynek 1, 66-300 Międzyrzecz (sala konferencyjna na II piętrze).

 

Więcej informacji

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem zamieszczonym na końcu informacji. Na zgłoszenia czekamy do 7 czerwca 2018 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-377, -380, -386, -378.

 

Zgłoszeń można dokonywać poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod następującym linkiem:

http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=268976

 

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.