Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLubuska Akademia Rozwoju – III sesja wykładowa

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-01-16 14:21:54
aktualności, lar

Przed nami kolejna, tym razem III sesja wykładowa Lubuskiej Akademii Rozwoju. W piątek (19.01) w Urzędzie Marszałkowskim raz jeszcze spotkają się przedsiębiorcy i samorządowcy. Zajęcia w obu modułach rozpoczną się blokiem informacyjnym UMWL oraz prezentacją dotyczącą wsparcia lubuskich gmin i firm z Krajowych Programów Operacyjnych na 2018 rok.

Podczas sesji dla przedsiębiorców Joanna Szalpuk, kierownik Projektu Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. poprowadzi prezentację na temat możliwości dofinansowania szkoleń przedsiębiorców i ich pracowników w ramach Lubuskich Bonów Rozwojowych, a w dalszej części Łukasz Żak z Legal Support Office omówi kwestie zatrudniania obcokrajowców przez polski firmy w świetle nowych przepisów.

 

Z kolei samorządowcy zapoznają się z aktualizacją Systemu Zarządzania Rozwojem 2020, którą przedstawi Maciej Nowicki, Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego. Unijne pożyczki z Lubuskiego Funduszu Pożyczkowego omówi Marta Rosiak z Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., a o doświadczeniach związanych ze stosowaniem znowelizowanego Kodeksu Postępowania Administracyjnego opowie Maciej Kiełbus z kancelarii Prawnej Ziemski i Partnerzy.

 

Poniżej przedstawiamy agendy obu spotkań:

- JST
- Przedsiębiorcy
Pliki do pobrania

AGENDA JST - LAR 19.01.2018
doc | 289.5 KB
Pobierz
AGENDA LAR PRZEDSIśBIORCY 19.01.2018
docx | 267.82 KB
Pobierz