Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLubuska Akademia Rozwoju – II sesja wykładowa!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2017-12-06 10:17:13
aktualności, spotkanie, lar

Przed nami druga sesja wykładowa Lubuskiej Akademii Rozwoju. 8 grudnia spotkamy się w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego (moduł JST) oraz w sali prasowej Urzędu Marszałkowskiego (moduł przedsiębiorcy).

Zajęcia w obu modułach rozpoczną blok informacyjny UMWL oraz informacje nt. aktualnego harmonogramu naborów wniosków o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 na 2018 rok, który przedstawi Małgorzata Seńków - Kierownik Wydziału Zarządzania RPO. Samorządowcy usłyszą także o Ewaluacji Strategii Rozwoju Regionalnego 2020 w prezentacji Macieja Nowickiego - Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego.

 

Doświadczeniami w zakresie importu i eksportu na rynku towarów, usług i pracy podzieli się z przedsiębiorcami uczestnik organizowanych przez Urząd Marszałkowski zagranicznych misji gospodarczych Piotr Przybysławski.

 

Następnie zaprosimy Państwa do Sali Kolumnowej na wspólny moduł poświęcony tematyce Prawa Zamówień Publicznych i zasad konkurencyjności w projektach współfinansowanych z EU w ramach polityki spójności w perspektywie finansowej 2014-2020. Prelekcję poprowadzi Adwokat Magdalena Falkowska, Przewodnicząca Sekcji Prawa Zamówień Publicznych przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Dodatkowo dla każdego studenta Lubuskiej Akademii Rozwoju przewidzieliśmy mikołajkowy upominek.

 

Poniżej przedstawiamy agendy obu spotkań.
Pliki do pobrania

AGENDA LAR PRZEDSIĘBIORCY 08.12.2017
pdf | 378.76 KB
Pobierz
AGENDA JST - LAR 08.12.2017
pdf | 456.02 KB
Pobierz