Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja gospodarcza i udział w Światowej Wystawie EXPO w Dubaju!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2021-06-18 08:58:21
expo, dubaj, targi, misja gospodarcza

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego ogłasza nabór na misję gospodarczą do Dubaju, która odbędzie się w terminie 16-21 stycznia 2022 roku w ramach szerokiego programu promocji gospodarczej podczas Światowej Wystawy EXPO Dubai 2020. Na chętnych czeka 15 miejsc.

Jeśli szukasz międzynarodowych kontrahentów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, możemy Ci w tym pomóc.

 

Rekrutacja rusza 1 czerwca i potrwa do 2 lipca 2021 roku do godz. 23:59.

 

Udział w misji jest finansowany w 85% ze środków europejskich, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

 

Organizator zapewnia wizytę na Światowej Wystawie EXPO, udział w konferencji gospodarczej przygotowanej specjalnie dla przedsiębiorców z województwa lubuskiego, spotkania biznesowe z partnerami z Dubaju i ZEA, z izbami handlowymi oraz przeloty, noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie.

 

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do przedsiębiorców:
- z sektora MŚP,
- posiadających siedzibę/oddział w województwie lubuskim,
- wpisujących się w branże inteligentnych specjalizacji województwa lubuskiego, tj. zielona gospodarka, zdrowie i jakość życia, innowacyjny przemysł.

 

Branże wysokiej szansy:

- budowlana

- elektrotechniczna

- okołobudowlana,

- modowa,

- kosmetyczna,

- meblarska i wykończenia budowli,

- spożywcza,

- IT/ICT,

- maszyny i urządzenia.

 

Warunkiem udziału jest także pokrycie wkładu własnego w wysokości 15%. Szacowany koszt udziału na uczestnika to 2 327,93 zł netto.

 

UWAGA: Końcowy koszt udziału uczestnika uzależniony będzie od kosztów organizacji całego wyjazdu, po wyłonieniu technicznego wykonawcy misji.

 

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w misji gospodarczej zobligowani są do przesłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami wyłącznie drogą elektroniczną na adres:
e.sielicka@lubuskie.pl lub m.kubiak@lubuskie.pl lub innowacje@lubuskie.pl
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 lipca 2021 r. do godziny 23:59.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w Regulaminie zamieszczonym poniżej.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: e.sielicka@lubuskie.pl lub m.kubiak@lubuskie.pl . Na wszystkie pytania odpowiemy lub oddzwonimy.
 

Lubuskie będzie jednym z 9 województw, które zaprezentuje się w polskim pawilonie podczas Światowej Wystawy EXPO w Dubaju. Celem obecności na EXPO w Dubaju jest promocja gospodarcza regionu lubuskiego na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Misja gospodarcza z udziałem lubuskich przedsiębiorców zakłada spotkania B2B dla lubuskiego biznesu z firmami
z państw Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Misja umożliwi nawiązanie kontaktów - szczególnie dla branż wpisujących się w regionalne inteligentne specjalizacje. W jej ramach zaplanowano wizyty w instytucjach i organizacjach wspierających przedsiębiorczość, innowacje i międzynarodową kooperację. Mowa m.in. o Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Dubaju, czy też Dubajskiej Izbie Gospodarczo-Przemysłowej.

 

Misja jest organizowana w ramach projektu pn. „Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w krajowych
i zagranicznych wydarzeniach gospodarczych – II edycja”, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020.

Do pobrania poniżej:

- regulamin,

- formularz zgłoszeniowy,

- umowa o dofiansowanie,

- pomoc de minimis - formularz.

 

 
Pliki do pobrania

Regulamin rekrutacji - Dubaj 07.05.21
doc | 184 KB
Pobierz
Formularz zgłoszeniowy - Dubaj
doc | 154 KB
Pobierz
Formularz de minimis
xlsx | 77.23 KB
Pobierz
umowa o dofinansowanie uczestnik
doc | 133.5 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert