Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEXPO Dubaj: Ruszają zgłoszenia na misję gospodarczą

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Daniel Chalecki | 2021-05-31 09:58:54
expo, dubaj, targi

Lubuskie będzie jednym z 10 województw, które zaprezentuje się w polskim pawilonie podczas EXPO w Dubaju. Na misję gospodarczą zapraszamy lubuskich przedsiębiorców. Rekrutacja ruszy 1 czerwca.

Celem obecności na EXPO w Dubaju jest budowa wizerunku regionu na arenie światowej poprzez dwa komponenty promocję: gospodarczą i przyrodniczą regionu. Komponent gospodarczy, z udziałem lubuskich przedsiębiorców, to realizacja misji gospodarczej zakładającej spotkania B2B dla lubuskiego biznesu z firmami z państw Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Misja umożliwi nawiązanie kontaktów - szczególnie dla branż wpisujących się w regionalne inteligentne specjalizacje. W jej ramach zaplanowano wizyty w instytucjach i organizacjach wspierających przedsiębiorczość, innowacje i międzynarodową kooperację. Mowa m.in. o Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Dubaju, czy też Dubajskiej Izbie Gospodarczo-Przemysłowej.

 

Misja skierowana jest do 15 podmiotów z sektora MŚP, posiadających swoją siedzibę lub oddział w województwie lubuskim. Rekrutacja zostanie ogłoszona na stronie www.lubuskie.pl 1 czerwca 2021 roku i potrwa do 2 lipca 2021 roku do końca dnia. W czasie trwania misji w Pawilonie Polskim odbędzie się także konferencja gospodarcza z udziałem lubuskich przedsiębiorców działających na terenie ZEA, którzy podzielą się dobrymi praktykami na temat działalności na tym właśnie rynku. Dzięki udziałowi samorządu, województwo zaprezentuje swoje osiągnięcia na rynku arabskim, inwestycje, potencjał naukowy i nowe technologie.

 

Komponent promujący regionalną przyrodę oraz bogactwo naturalne województwa lubuskiego pojawi się na EXPO w postaci ekspozycji w strefie Wystaw Czasowych Pawilonu Polskiego. Do swojej dyspozycji Lubuskie otrzymało ponad 117 m2 powierzchni, na której prezentowana będzie autorska ekspozycja - opowieść o winoroślach i tradycjach winiarskich. W aranżacji przewidziano m.in. ścianki i pionowe nisze z podświetlanymi fotografiami autorstwa lubuskich artystów fotografików.

 

Udział Województwa Lubuskiego w Światowej Wystawie EXPO Dubai 2020 jest realizowany w ramach projektu pt. „Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w krajowych i zagranicznych wydarzeniach gospodarczych – II edycja” współfinansowanego z RPO Lubuskie – 2020. Dodajmy, że w gronie ambasadorów udziału Polski w Expo jest marszałek Elżbieta Anna Polak.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert