Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBIO ASIA Taiwan 2020

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2020-07-13 14:25:32
aktualności

W dniach 22-26 lipca 2020 r. w Tajpej (Tajwan) odbędzie się międzynarodowa konferencja oraz targi BIO Asia-Taiwan - jedne z najważniejszych wydarzeń biotechnologicznych w regionie Azji. W tym roku wyjątkowo wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej - wystawy wirtualnej połączonej z tradycyjną formą wystawy.

 

 

Jedno z największych spotkań tego typu w Azji, konferencja i wystawa BIO Asia-Tajwan stwarza możliwość uczestnictwa w prezentacjach firm z Azji i całego świata, seminariach czy warsztatach.

Targi BIO Asia-Taiwan to niepowtarzalna okazja do:

  • znalezienia potencjalnych klientów,
  • nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych z partnerami z Tajwanu,
  • promocji własnej marki na rynku tajwańskim,
  • poznania trendów rządzących tajwańską branżą biotechnologiczną.

Zagraniczne Biuro Handlowe w Tajpej oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnej prezentacji swoich usług i produktów w pawilonie wirtualnym oraz na stoisku w ramach pawilonu narodowego.

Film promocyjny wydarzenia pod linkiem.

W celu zgłoszenia chęci skorzystania z możliwości prezentacji materiałów w wirtualnym pawilonie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz wszelkich pytań o wydarzenie, prosimy o kontakt z ZBH Tajpej:


Dodatkowe informacje dostępne są w załączniku.

Strona organizatora: https://bioasiataiwan.com/en