Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUK is open – poznaj szanse polskich inwestorów na rynku brytyjskim

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2020-07-10 15:20:09
aktualności

Mimo pandemii COVID-19 oraz brexitu, Wielka Brytania wciąż jest krajem niezwykle atrakcyjnym dla inwestorów. Gospodarka brytyjska jest jedną z największych i najbardziej wpływowych gospodarek na świecie. Rusza konferencja online dla wszystkich zainteresowanych brytyjskim rynkiem.

Wielka Brytania to centrum rynków kapitałowych oraz doskonały punkt startu do wejścia na rynki globalne, tj. Ameryka Północna czy Bliski i Daleki Wschód. Mimo trudów, z jakimi zmaga się teraz kraj, wielu Polaków wciąż chętnie inwestuje na Wyspach. Polscy przedsiębiorcy działają na zasadach greenfield lub brownfield, łączą swoje firmy z firmami z UK lub przejmują brytyjskie przedsiębiorstwa.

 

Już 16. lipca odbędzie się konferencja online – „Szanse polskich inwestorów na rynku brytyjskim”. Webinar skierowany jest do polskich przedsiębiorców, którzy rozpatrują, także w dalekiej perspektywie, inwestycje w Wielkiej Brytanii.

Konferencja powstała we współpracy Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie z Polish Business Link, Zagranicznym Biurem Handlowym PAIH w Londynie i British-Polish Chamber of Commerce.

 

„Szanse polskich inwestorów na rynku brytyjskim”

Czwartek, 16.07.2020 -> 11:00 – 14 CET/ 10.00 – 13.00 BST

REJESTRACJA: https://plus.pblink.co.uk/webinar

 

Webinar odbędzie się w języku polskim. Będzie podzielony na trzy części: dwa panele dyskusyjne oraz networking. Na konferencji pojawiają się eksperci z rządowych instytucji z Polski i Wielkiej Brytanii, specjaliści z banków inwestycyjnych, a także przedstawiciele kancelarii prawniczych i firm zajmujących się obsługą przedsiębiorstw.

 

Konferencję zwieńczy sesja networkingowa, na której będzie można nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. Wiedza pozyskana w ramach szkolenia będzie cenna dla wszystkich poważnie zainteresowanych inwestycjami w Wielkiej Brytanii.

 

więcej informacji: bpcc