Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja polskich przedsiębiorców na targi China International Import Expo 2020

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2020-06-30 11:19:57
aktualności

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz trzeci została zaproszona do przygotowania udziału polskich przedsiębiorców w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada 2020 r. w Szanghaju.

Targi China International Import Expo to największe wydarzenie targowe w Chinach organizowane od 2018 r. z inicjatywy i pod patronatem samego Prezydenta Chin - Xi Jinpinga. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. Wydarzenie skierowane jest do firm zainteresowanych eksportem produktów do Chin i znalezieniem potencjalnych chińskich dystrybutorów. Udział w wydarzeniu stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy w Chinach.

 

W zeszłorocznej edycji targów CIIE wzięło udział ponad 3800 firm z 181 krajów i regionów świata. Niemal milion zwiedzających miało okazję zapoznać się z produktami zagranicznych wystawców.

 

W związku z powyższym, pragniemy zaprosić Państwa firmę do uczestnictwa w targach poprzez prezentację Państwa firmy i jej produktów w ramach wspólnych stoisk branżowych: kosmetycznego oraz spożywczego. Każda z zainteresowanych polskich firm będzie również miała możliwość odbyć dedykowane spotkania z potencjalnymi chińskimi partnerami biznesowymi.

 

Przewidywany orientacyjny koszt związany z udziałem z wydarzeniu będzie wynosił 9000 zł brutto.

 

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. imprezie targowej za pomocą formularza rejestracyjnego do 10 lipca 2020 r.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

paih