Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuW Nowy Rok z akademią rozwoju!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2020-01-13 11:24:33
aktualności, lar

Na co przedsiębiorca lub samorząd może otrzymać dofinansowanie z Unii Europejskiej w 2020 r.? Jak planować i realizować kampanie na Facebooku? Jak żyć w zgodzie z naturą, samym sobą i ograniczyć konsumpcjonizm? Na te pytania odpowiemy podczas styczniowej Lubuskiej Akademii Rozwoju.

Zaczniemy praktycznymi informacjami dla przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego. Tematem będzie wsparcie z funduszy europejskich w 2020 r., czyli kiedy i na co?

 

Następnie Dagmara Kokoszka - specjalistka w kampaniach Facebook & Google Ads, doktorantka studiów o profilu ekonomicznym na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu - podpowie słuchaczom Akademii, jak umiejętnie korzystać z zasobów marketingu internetowego. Pochodząca z Zielonej Góry prelegentka od ośmiu lat pracuje w agencjach reklamowych, sklepach internetowych oraz współpracuje z czołowymi polskimi blogerami.

 

Na zakończenie trzeciej sesji LAR wystąpi Katarzyna Wągrowska - autorka bloga ograniczamsie.com, propagatorka życia w zgodzie z naturą i samą sobą, autorka książki pt. „Życie zero waste. Żyj bez śmieci i żyj lepiej”. Tematem wykładu gorzowianki, która obecnie mieszka i pracuje w Poznaniu, będzie: Zero waste – moda czy konieczność?

 

W nawiązaniu do tematyki styczniowego zjazdu, uczestnicy otrzymają poręczny eko-upominek, który zapewni czystą i smaczną wodę każdego dnia. Upominek słuchacze otrzymają po zakończeniu wykładu Katarzyny Wągrowskiej. Nie ma możliwości otrzymania go wcześniej.

 

Trzecia sesja czwartej edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju odbędzie się w piątek 17 stycznia. Rozpoczynamy o godz. 11.00, na spotkanie tradycyjnie zapraszamy do sali kolumnowej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze.

 

Agenda do pobrania

 

Więcej informacji i zapisy na akademia.lubuskie.pl

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Czapki z haftem

Jedne z gadżetów odzieżowych, noszonych przez cały rok to czapki z haftem. Wiosną, latem i jesien...
Polska - ŻARY 2020-01-10 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

Bluzy reklamowe z nadrukiem

Uzupełniają garderobę zatrudnionej kadry, a są to bluzy reklamowe z nadrukiem,mogą być też eksklu...
Polska - ŻARY 2019-12-20 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

długopis strzykawka

To pozycja zwłaszcza dla tych, którzy chcą się wyróżniać. Długopis strzykawka z miarką jest cieka...
Polska - ŻARY 2019-10-28 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert