Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolsko‐francuskie spotkanie przedsiębiorców w Paryżu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-10-31 14:03:45
aktualności

W dniach 28‐29 listopada 2019 r. w Ambasadzie Polskiej w Paryżu odbędzie się konferencja „Entreprendre à l'international ‐ la Pologne”, poświęcona przedsiębiorczości we Francji i Polsce.

Wydarzenie skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw pragnących rozszerzyć swój obszar działalności.

Organizatorem konferencji jest Agencja Rozwoju Przemysłu wraz ze stowarzyszeniem biznesu polonijnego Invest Eagle Group i Fundacją Klubu Ronina. Partnerami są Ambasada RP w Paryżu, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Ze strony francuskiej partnerami są: miasto Aulnay sous Bois, MDE Convergence Entrepreneurs, ME83 oraz Stowarzyszenie Cosmopolite Village.

ENTREPRENDRE À L'INTERNATIONAL ‐ LA POLOGNE to możliwość:

  • poznania transgranicznego sposobu prowadzenia działalności,
  • pozyskania nowego rynku,
  • zaprezentowania swoich produktów lub usług,
  • nawiązania kontaków z szefami francuskich firm, administracji i banków.


Pierwszego dnia odbędzie się konferencja w Ambasadzie RP w Paryżu. Eksperci administracji francuskiej i polskiej, doradcy z Business France i BPI France poprowadzą panele na temat biznesu transgranicznego, w szczególności finansowania działalności, programów wsparcia i subwencji udzielanych dla przedsiębiorców.

W drugim dniu wydarzenia organizatorzy zapraszają uczestników konferencji do Konserwatorium Citroëna w Aulnay sous Bois, gdzie odbędą się panele branżowe oraz ekspozycje małych i średnich przedsiębiorstw, głównie z Polski i Francji, a także z Holandii i Belgii. Organizatorzy zaplanowali też spotkania B2B z potencjalnymi partnerami biznesowymi zarówno prywatnymi, jak i publicznymi, a także na życzenie, indywidualnego asystenta-tłumacza.


Konferencja Paryż - program


Udział w konferencji w charakterze uczestnika jest bezpłatny.

Więcej informacji i rejestracja na stronie polishbusinesscenter.com.