Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu(PPCC) Misja gospodarcza do Portugalii, 3-7 luty2020

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-10-28 11:44:43
misja, portugalia

Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) przy wsparciu lokalnego partnera, Portugalskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (CCIP) organizuje misję do Lizbony.

 Celem misji jest zapewnienie polskim uczestnikom indywidualnych spotkań B2B z potencjalnymi portugalskimi partnerami biznesowymi, w ich siedzibach, zgodnymi z zadanym przez polskich uczestników profilem (brief).

Misja jest organizowana wspólnie z Portugalską Izbą Przemysłowo-Handlową (CCIP), prywatnym proaktywnym stowarzyszeniem biznesowym o rozległej sieci kontaktów, wspierającym firmy nieprzerwanie od 1834 roku. CCIP wspiera i promuje z rozwój swoich członków zarówno w kraju jak i na poziomie międzynarodowym. Jest również instytucją łączącą sektor małych i średnich z dużymi przedsiębiorstwami.

 

REJESTRACJA:

Aby zgłosić firmę do udziału w misji, wypełnij formularz dostępny tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1tDn3Z2iZdTrS7T5pqwFh81B7ZyMOkhKlSJ7nwO_aiyM/edit

maksymalnie do 02 grudnia 2019.

Ostateczny termin płatności za udział w misji: 06 grudnia 2019. Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału firmy w misji. Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza zastrzega sobie prawo do odwołania misji, jeśli nie zostanie zebrana minimalna ilość uczestników. Maksymalna ilość firm to 6.

 

Aby dowiedzieć się więcej o Misji Biznesowej, prosimy o kontakt: Katarzyna Chmielewska, Operations Manager PPCC–kc@ppcc.pl, tel. kom.: +48 609 331 151 lub Wojciech Baczyński, Dyrektor Generalny PPCC-wb@ppcc.pl, tel. kom: +48 696 760 925.
Pliki do pobrania

oferta Portugal ENG
pdf | 384.26 KB
Pobierz
oferta Portugalia PL
pdf | 385.57 KB
Pobierz