Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Baltic Beauty - 8-10 listopada br. - Ryga

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-10-17 14:00:20
aktualności

w dniach 8-10 listopada bieżącego roku Ambasada RP w Rydze będzie uczestniczyła w największej w regionie państw bałtyckich imprezie wystawienniczej sektora kosmetycznego – „Baltic Beauty”. Targi Baltic Beauty są niewątpliwie dobrą okazją do zaprezentowania się polskich podmiotów, które nie są na Łotwie silnie reprezentowane. Ambasada RP na Łotwie we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii RP organizuje stoisko, z którego bezpłatnie mogą skorzystać przedstawiciele małych i średnich firm z branży.

W ramach stoiska, przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 18 m2 wyposażonej w niezbędne elementy (info-countery, uchwyty na katalogi, stół i krzesła etc.). Przejazd i zakwaterowanie pozostają we własnym zakresie, choć w miarę możliwości służymy pomocą logistyczną (np. można przesłać wcześniej materiały promocyjne).

 

Największa w krajach bałtyckich impreza (targi kosmetyczne, 8-10 listopada 2019r., http://www.bt1.lv/bb/eng/) – dwunasta edycja targów skupi setki producentów i dystrybutorów kosmetyków, stylistów, fryzjerów, designerów, wizażystów. Dane kontaktowe do menadżera tragów:

 

Kristīne Čerņavska

“Baltic Beauty” Project Manager

+371 67065025

+371 29416645

kristine.cernavska@bt1.lv

 

Zapytania o udział oraz zgłoszenia do udziału w targach prosimy nadsyłać do 10 października br. na adres: krystyna.barkowska@msz.gov.pl wraz z krótką informacją o profilu Państwa działalności. Decyzja o zakwalifikowaniu firmy do udziału w targach zostanie podjęta na podstawie kolejności zgłoszeń oraz perspektyw nawiązania współpracy z partnerami łotewskimi. Pierwszeństwo mają spółki zgłaszające się do udziału w targach w Rydze po raz pierwszy.