Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRYNEK WIELKIEJ BRYTANII

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-10-03 14:28:21
aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym, w zakresie rozwoju eksportu i inwestycji za granicą dla przedsiębiorstw z województwa lubuskiego, w ramach projektu systemowego pt.: ”Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów”, z zakresu: „RYNEK WIELKIEJ BRYTANII”.

Termin: 14.10.2019 r. w godz. 10.00-14.00

 

Miejsce spotkania: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze /Sala Klubu „Pro Libris”/, al. Wojska Polskiego 9, 65-077 Zielona Góra.

 

Spotkanie prowadzone będzie przez Jakuba Makurata, Dyrektora Generalnego, Ebury Polska - specjalistę z wieloletnim doświadczeniem w obszarze finansów. Jest zaangażowany w rozwój handlu zagranicznego w firmach sektora MSP w Polsce. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami w celu ułatwienia im dostępu do efektywnych rozliczeń i skutecznych metod zarządzania ryzykiem finansowym. Wcześniej pracował w Raiffeisen Bank, Fortis Bank i Deutsche Bank, gdzie pomagał klientom w skutecznym zarządzaniu finansami. Ukończył studia w zakresie Finansów i Bankowości a także Międzynarodowej Integracji Europejskiej. Od 2011 roku Jakub zaangażowany jest w rozwój przedsięwzięć w branży FinTech.

 

Korzyści z udziału w spotkaniu informacyjnym:

  • minimum 4 h zajęć, w tym część warsztatowa
  • komplet materiałów szkoleniowych
  • konsultacje indywidualne
  • zaświadczenie o udziale w spotkaniu

 

W celu potwierdzenia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o uzupełnienie i odesłanie załączonego formularza zgłoszenia.


W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.

 


Eurofinance Training Sp. z o.o.
tel.: 22 830 13 40; tel. kom.: 609 124 124,
e-mail: szkolenia@efszkolenia.pl lub coie@lubuskie.pl

http://www.efszkolenia.pl; www.lubuskie.trade.gov.pl
Pliki do pobrania

Formularz zgłoszenia - spotkania informacyjne
doc | 706.5 KB
Pobierz
Program spotkania - Wielka Brytania
pdf | 272.81 KB
Pobierz
Zaproszenie
pdf | 231.45 KB
Pobierz