Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy do udziału w Kongresie Gospodarczym – Lubuskie 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-09-23 13:56:47
aktualności, kongres gospodarczy

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zaprasza do udziału w Kongresie Gospodarczym – Lubuskie 2019, który w tym roku poświęcony jest tematyce pro-ekologicznej i ochronie środowiska, a także trendom w marketingu miejsc. Kongres odbędzie się 10 października w Filharmonii Zielonogórskiej.

Dlaczego ekologia? – Zmiany, jakie zachodzą w środowisku mają wpływ na każdego z nas. Lubuskie stawia na zieloną gospodarkę, a lubuskie firmy są konkurencyjne globalnie i doskonale zorientowane na trendy światowe. W pierwszym panelu w dyskusji przy okrągłym stole „Polska pali się na czerwono” zasiądą przedstawiciele biznesu, nauki, a także samorządu. Uczestnicy kongresu będą mieli możliwość porozmawiać z ekspertami na temat wyzwań dla biznesu i administracji w zakresie e-usług i społeczeństwa informacyjnego. Dla miłośników marketingu przygotowaliśmy panel o najnowszych trendach w marketingu miejsc z udziałem ogólnopolskich ekspertów.

Podczas wieczornej Gali Kongresu wręczone zostaną Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa dla najbardziej ekologicznych, a także najbardziej innowacyjnych firm z województwa. A wszystko to przy doskonałej muzyce.

To nie koniec atrakcji, bo dzień później - 11 października w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze odbędzie się Festiwal Wina oraz blok gastronomiczny „Wikt & Wino - Para warta zachodu” o tym jakie miejsce zabiera wino w branży gastronomicznej i jego potencjale. Nie zabraknie też informacji dla zainteresowanych start-upami. W Centrum Energetyki Odnawialnej w Sulechowie odbędzie się panel „Start Up! Po polsku” z poradami jak wystartować bez budżetu co zrobić z pomysłem i jak dalej rozwijać działalność.

 

Zapisy na stronie kongres.lubuskie.pl