Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe Targi Meblarskie „Baltic Furniture” - 18-19 października 2019 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-09-13 15:21:49
aktualności

W dniach 18-19 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym BT1 Kipsala w Rydze odbędą się Międzynarodowe Targi Meblarskie „Baltic Furniture” – jako główne wydarzenie w państwach bałtyckich poświęcone tematyce meblarskiej. Targi w ubiegłym roku zgromadziły 149 uczestników z 15 krajów i przyciągnęły ponad 16 468 odwiedzających. Aktualności można znaleźć na stronie targów http://www.bt1.lv/balticfurniture/.

Targi Baltic Furniture są niewątpliwie dobrą okazją do zaprezentowania się polskich podmiotów, które nie są na Łotwie silnie reprezentowane. W tym właśnie celu, podobnie jak w latach ubiegłych, Ambasada RP na Łotwie we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii RP organizuje stoisko, z którego bezpłatnie mogą skorzystać przedstawiciele małych i średnich firm z branży.

 

W ramach stoiska, przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 18 m2 wyposażonej w niezbędne elementy (info-countery, uchwyty na katalogi, stół i krzesła etc.). Przejazd i zakwaterowanie pozostają we własnym zakresie, choć w miarę możliwości służymy pomocą logistyczną (np. można przesłać wcześniej materiały promocyjne). W załączniku zdjęcia budowanego polskiego stoiska (na inne targi w tej samej hali) podzielonego na trzy firmy.

 

Zgłoszenia do udziału w targach prosimy nadsyłać do 23 września br. na adres: krystyna.barkowska@msz.gov.pl wraz z krótką informacją o profilu działalności. Decyzja o zakwalifikowaniu firmy do udziału w targach zostanie podjęta na podstawie kolejności zgłoszeń oraz perspektyw nawiązania współpracy z partnerami łotewskimi. Pierwszeństwo mają spółki zgłaszające się do udziału w targach w Rydze po raz pierwszy.