Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProgram Start Alliance Berlin - pierwszy krok do zaistnienia na berlińskim rynku start-upowym

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-08-07 10:37:32
aktualności

Start Alliance to inicjatywa miasta Berlina oraz organizacji Berlin Partner. Jej celem jest sieciowanie najbardziej innowacyjnych miast na świecie oraz tworzenie platformy do przepływu innowacyjnych firm.

Program Start Alliance Berlin: Mobility to pierwszy krok do zaistnienia na berlińskim rynku start-upowym.

 

Berlin jest europejskim liderem w inwestowaniu w startupy! Jeśli więc opracowujesz innowacyjny produkt w obszarze transportu, mobilności lub logistyki nie przegap szansy na nawiązanie kontaktów biznesowych ze środowiskiem automotive, technologii lotniczych oraz transportu technologicznego. Berlin jest miastem szczególnie zainteresowanym wdrażaniem transportu elektrycznego, sztucznej inteligencji, czy komunikacji Car2X w transporcie miejskim.

 

Rekrutacja na wydarzenie trwa do 31 sierpnia 2019 roku, ale nie czekaj do ostatniej chwili i aplikuj już dziś!

 

Organizatorzy zapewniają: biurko w przestrzeni coworkingowej na czas czterech tygodni, szkolenia biznesowe, udział w demo day, rozmowy z otoczeniem biznesu.

 

Kto może wziąc udział?: Program dedykowany jest startupom, których pomysł lub usługa został z sukcesem zaimplementowany na rynku krajowym, planują ekspansję na rynki europejskie (w szczególności niemiecki), poszukują międzynarodwych partnerów i planują rekrutację zagranicznych pracowników.

 

Więcej informacji o wydarzeniu oraz dokładny program znajduje się na stronie internetowej dedykowanej Start Alliance Berlin: Mobility.

 

W przypadku pytań, skontaktuj się z przedstawicielką PAIH: Patrycja Operacz adres e-mail: patrycja.operacz@paih.gov.pl

 

Więcej informacji na stronie: https://www.paih.gov.pl/20191104/start_alliance_berlin_mobility#