Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w Międzynarodowych Targach Rolno-Spożywczych RIGA FOOD 2019 w Rydze

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-07-11 14:25:26
aktualności, ryga

W dniach 4–7 września 2019 r. w Centrum Wystawienniczym BT1 w Rydze odbędą się 24. Międzynarodowe Targi Rolno-Spożywcze „Riga Food 2019”. Jest to największa impreza wystawiennicza branży rolno-spożywczej w krajach nadbałtyckich.

Impreza w zeszłym roku gościła przedstawicieli z 37 państw oraz zgromadziła prawie 40 tysięcy odwiedzających. Targi „Riga Food 2019” przeznaczone są dla podmiotów działających w sektorze żywnościowym. Wydarzenie jest dobrą okazją do zaprezentowania się polskich przedsiębiorców, gdyż produkcja spożywcza to jeden z głównych segmentów w strukturze polskiego eksportu na Łotwę.

Podobnie jak w latach ubiegłych, Ambasada RP na Łotwie we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii RP organizuje stoisko, z którego bezpłatnie mogą skorzystać przedstawiciele małych i średnich firm z branży. W ramach stoiska, przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 18 m2 wyposażonej w niezbędne elementy (info-countery, uchwyty na katalogi, stół i krzesła etc.). Przejazd i zakwaterowanie pozostają we własnym zakresie, w miarę możliwości Ambasada RP służy pomocą logistyczną (np. można przesłać wcześniej materiały promocyjne).

 

Więcej informacji o targach mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej http://www.bt1.lv/rigafood/eng/index.php .

 

Zgłoszenia do udziału w targach prosimy nadsyłać na adres: krystyna.barkowska@msz.gov.pl lub jolanta.wisnioch@msz.gov.pl wraz z krótką informacją o profilu działalności spółki. Decyzja o zakwalifikowaniu firmy do udziału w targach zostanie podjęta na podstawie kolejności zgłoszeń oraz perspektyw nawiązania współpracy z partnerami łotewskimi. Pierwszeństwo mają spółki zgłaszające się do udziału w targach w Rydze po raz pierwszy.