Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie polskich podmiotów do udziału w przetargach na Ukrainie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-06-27 15:27:26
aktualności

Zagraniczne Biuro Handlowe w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. informuje o możliwości udziału w przetargach na rekonstrukcję i przebudowę ukraińskich jednostek Straży Granicznej, zlokalizowanych na polsko-ukraińskich przejściach granicznych. Projekt jest realizowany w ramach Umowy pożyczki pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Ukrainą.

Projekt zakłada poniższe wymogi:

  • Całkowita wartość projektu przebudowy 7 oddziałów Straży Granicznej Ukrainy wynosi około 7 milionów Euro.
  • Polskie firmy są zapraszane do składania ofert w terminie do 19 lipca 2019 r.
  • Wartość towarów, robót i usług polskiego pochodzenia w ramach umowy finansowej nie może być niższa, niż 60% wartości zamówienia.
  • Zamówienia realizowane są zgodnie z Ustawą UkrainyO zamówieniach publicznych”.
  • Polskie podmioty startujące w przetargu powinny odpowiadać szczegółowym kryteriom, określonym w dokumentacji przetargowej.

 

Dostęp do składania ofert, dokumentacja przetargowa oraz szczegółowe informacje o przetargu znajdują się na portalu zamówień publicznych Ukrainy prozorro.gov.ua:

 

Osoba do kontaktu w Zachodnim Regionalnym Oddziale Państwowej Straży Granicznej Ukrainy: Oleg Beliński, tel. +380 32 276 78 36, e-mail: vkb_zhru@dpsu.ua. Załączamy prezentację na temat projektu w języku polskim opracowaną przez Straż Graniczną Ukrainy.

 

Ogólne informacje o przetargach zostały zamieszczone również na stronie Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. https://ukraine.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/299537,ogloszono-pierwsze-dwa-przetargi-o-rozbudowe-oddzial-ow-pa-nstwowej-strazy-granicznej-ukrainy.html

 

W przypadku pytań uprzejmie prosimy o kontakt.

Tetiana Chuzha, Ekspert ZBH w Kijowie, tetiana.chuzha@paih.gov.pl, tel.: +380 675 399 559.