Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProgram Start Alliance Berlin: Mobility to pierwszy krok do zaistnienia na berlińskim rynku start-upowym

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-06-26 14:23:29
aktualności, startup

Berlin jest europejskim liderem w inwestowaniu w startupy. Jeśli więc opracowujesz innowacyjny produkt w obszarze transportu, mobilności lub logistyki nie przegap szansy na nawiązanie kontaktów biznesowych ze środowiskiem automotive, technologii lotniczych oraz transportu technologicznego.

Berlin jest miastem szczególnie zainteresowanym wdrażaniem transportu elektrycznego, sztucznej inteligencji, czy komunikacji Car2X w transporcie miejskim. Program dedykowany jest startupom, których pomysł lub usługa został z sukcesem zaimplementowany na rynku krajowym, planują ekspansję na rynki europejskie (w szczególności niemiecki), poszukują międzynarodowych partnerów i planują rekrutację zagranicznych pracowników. Organizatorzy zapewniają biurko w przestrzeni coworkingowej na czas czterech tygodni, szkolenia biznesowe, udział w demo day, rozmowy z otoczeniem biznesu.

 

Gdzie?: Berlin
Kiedy?: 4-14 listopada 2019 r.
Rekrutacja na wydarzenie trwa do 31 sierpnia 2019 r., ale nie czekaj do ostatniej chwili i aplikuj już dziś! Więcej »

 

(paih)