Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy do udziału w konkursie "Lubuski Mister Budowy"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-06-18 08:14:21
aktualności

W tym roku już po raz 25. komisja ekspertów wyłoni najlepsze obiekty wybudowane w województwie lubuskim w 2018 roku. Zwycięzcy otrzymają tytuł Lubuskiego Mistera Budowy.

To prestiżowy przegląd osiągnięć branży w naszym regionie, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tak jak się zmienia budownictwo, tak przez ćwierć wieku zmienia się konkurs Lubuski Mister Budowy. Została poszerzona Kapituła Konkursowa o rozmaitych fachowców: architektów i inżynierów, czy inne osoby prowadzące w procesie budownictwa nadzór nad robotami.

 

Dotychczas zgłaszane przez inwestorów, wykonawców i projektantów obiekty budowlane z zakresu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, użyteczności publicznej, małokubaturowego, przemysłowego, zabytkowego, dróg i mostów, adaptacji i remontów, osiedli mieszkaniowych oraz innych charakteryzowały się m.in. nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa czy zapewnieniem bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie także podczas tegorocznej, jubileuszowej edycji. Podkreślmy, że eksperci oceniają nie tylko architekturę czy zagospodarowanie terenu, ale także funkcjonalność, konstrukcję i poziom wykończenia.

 

Zgłoszenia do konkursu można składać do końca czerwca 2019 roku. Bezpośrednio w biurze LIB w Zielonej Górze, przy ul. Bohaterów Westerplatte 23 (budynek Centrum Biznesu), a także telefonicznie (68 444 0005) lub mailowo izba@lubuskaizbabudownictwa.pl.

 

Formularz zgłoszeniowy konkursu LMB znajduje się na stronie internetowej:

http://lubuskaizbabudownictwa.pl/lubuski-mister-budowy/