Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej do RPA i Botswany, 21-26 lipca 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-06-11 14:50:26
aktualności

Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Republiki Południowej Afryki (Johannesburg, Pretoria) i do Botswany (Gabarone), która odbędzie się w dniach 21-26 lipca 2019. Celem Misji jest kompleksowa prezentacja polskiej oferty eksportowej oraz inwestycyjnej, jak również nawiązanie kontaktów handlowych przez polskich przedsiębiorców z potencjalnymi partnerami biznesowymi w RPA oraz w Botswanie.

Ramowy program pobytu Misji KIG w RPA i Botswanie obejmuje :

Spotkania gospodarcze w Johannesburgu, Pretorii i Gaborone w tym: fora gospodarcze i rozmowy B2B polskich, południowoafrykańskich i botswańskich przedsiębiorców (Johannesburg i Gaborone), spotkania w wybranych ministerstwach i instytucjach rządowych, spotkania z przedstawicielami kół gospodarczych i biznesowych (Pretoria i Gaborone).

 

Program spotkań i wizyt w obydwu krajach zostanie zorganizowany dla Państwa dzięki wsparciu lokalnych partnerów instytucjonalnych, z którymi KIG współpracuje już od wielu lat organizując wydarzenia i fora gospodarcze z udziałem przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji gospodarczych z RPA i Botswany w Polsce.

 

W grudniu 2018 roku KIG był gospodarzem spotkań gospodarczych w Katowicach dla delegacji Prezydenta Botswany, ponadto w ostatnim czasie KIG gościł misje biznesowe z Gaborone oraz z Cape Town i Prowincji Zachodniego Przylądka oraz Kwazulu Natal.

 

Zainteresowanych udziałem w Misji do RPA i Botswany prosimy o wypełnienie wstępnego formularza zgłoszenia Rejestracja on line

 

Wszystkim zarejestrowani otrzymają szczegółowe informacje logistyczne i organizacyjne.

 

Zachęcamy ponadto do zapoznania się z prezentacjami nt. potencjału gospodarczego obydwu krajów oraz możliwości biznesowych po seminarium biznesowym poświęconym perspektywom współpracy polskich firm w RPA i Botswanie, które odbyło się w dniu 6 czerwca br. w siedzibie KIG z udzialem przedstawicieli MSZ, MPiT, Ambasady RPA w Warszawie oraz Botswana Investment &Trade Center z Londynu :

 

South African Embassy presentation https://we.tl/t-NgIcqTLOQh

Botswana Investment and Trade Canter presentation https://we.tl/t-o2rnahUKKM

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii prezentacja https://we.tl/t-e1zyARR9vZ

 

KONTAKT:

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA - Biuro Współpracy z Zagranicą

Agnieszka Salamończyk - tel: 22 6309773, 516 178476, asalamonczyk@kig.pl

Elżbieta Wojtas – tel 22 6309752, 516 705 708 ewojtas@kig.pl

 
Pliki do pobrania

ZAPROSZENIE Misja RPABOTSWANA21-26.07.2019
pdf | 204.42 KB
Pobierz