Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy na spotkanie informacyjne pn. „ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI EKSPORTOWEJ NA RYNKU DUŃSKIM” - Zielona Góra - 24.06 br.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-06-18 08:36:42
aktualności,

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego – Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym w zakresie rozwoju eksportu i inwestycji za granicą dla przedsiębiorstw z województwa lubuskiego, w ramach projektu systemowego pt.:”Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów”, z zakresu: „ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI EKSPORTOWEJ NA RYNKU DUŃSKIM”

Termin: 24.06.2019r. w godz. 10.00-14.00

Miejsce spotkania:Hotel Qubus, ul. Ceglana 14a, Zielona Góra.

 

 

Spotkanie prowadzone będzie przez Pana Łukasza Żaka - Prawnika, absolwenta Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Od ponad 12 lat podejmuje działania wspierające polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych. Przez ponad dekadę zaangażowany w projekty Komisji Europejskiej wspierające rozwój firm na rynkach UE i EOG (Euro Info Centre i Enterprise Europe Network) realizowane przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP. Aktywnie działa i wspiera przedsiębiorców w zakresie transgranicznego świadczenia usług, delegowania pracowników, prawa pracy oraz budowania właściwych strategii eksportowych polskich firm. Doradzał firmom skutecznie wspierając ich działalność na rynkach zagranicznych m.in. w takich krajach jak Niemcy, Dania, Austria, Szwajcaria, Holandia, Wielka Brytania, Szwecja czy Norwegia. Członek Skandynawsko-Polskiej Izby Handlowej.

 

Korzyści z udziału w spotkaniu informacyjnym:

  • minimum 4 h zajęć prowadzonych przez eksperta - praktyka
  • komplet materiałów szkoleniowych
  • konsultacje indywidualne
  • zaświadczenie o udziale w spotkaniu

 

W celu potwierdzenia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o uzupełnienie i odesłanie załączonego formularza zgłoszenia.

Dodatkowe informacje i zgłoszenia:

Eurofinance Training Sp. z o. o.

tel.: +48 22 830 13 40 · tel.: + 48 609 124 124

http://www.efszkolenia.pl · szkolenia@efszkolenia.pl

http://www.lubuskie.trade.gov.pl · coie@lubuskie.pl

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Pliki do pobrania

dk-Formularz zgłoszenia
pdf | 258.46 KB
Pobierz
dk-Zaproszenie
pdf | 247.66 KB
Pobierz
Program spotkania - Dania
doc | 707 KB
Pobierz
Formularz zgłoszenia
doc | 702.5 KB
Pobierz