Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy na Warsaw Humanitarian Expo – Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-06-03 14:36:02
aktualności, targi

Zapraszamy na Warsaw Humanitarian Expo – Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej (WHE2019). Targi zlokalizowane będą na terenie PTAK Warsaw Expo, przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie k. Warszawy i odbędą się w dniach 11 – 13 czerwca 2019r.

Celem Expo jest przede wszystkim promocja oferty polskich dostawców w obszarze pomocy humanitarnej i rozwojowej. Expo zostały objęte patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Warsaw Humanitarian Expo składa się z 3 komponentów:

  1. Wystawa /Targi - Sektory wystawiennicze będą podzielone na strefy: logistyki i komunikacji; medyczną; schronienia; bezpieczeństwa; żywności. Zorganizowana zostanie też strefa agencji: dla organizacji międzynarodowych oraz NGO-sów. Mogą w nich uczestniczyć wystawcy z Polski i zagranicy.
  2. Konferencja wysokiego szczebla - Responsible Business for Humanitarian Emergencies –która ma na celu promocję angażowania się przedsiębiorców w pomoc humanitarną i rozwojową.
  3. Warsaw Procurement Forum (WPF) - to cykl szkoleń i warsztatów nt. jak skutecznie brać udział w przetargach na świadczenie usług i dostarczanie towarów do organizacji międzynarodowych, w szczególności: zasady rejestracyjne dla dostawców; dobre praktyki oraz prezentacja wybranych podmiotów, które odniosły sukces na rynku międzynarodowych zamówień publicznych; możliwości bezpośredniej współpracy w zakresie pomocy rozwojowej na Ukrainie, i pomocy humanitarnej w wybranych krajach Afryki, Azji oraz Bliskiego Wschodu.
  4.  

Tym, co wyróżnia Warsaw Humanitarian Expo na tle innych wydarzeń tego rodzaju jest możliwość uzyskania pełnego know-how niezbędnego do sprawnego poruszania się po wielomiliardowym rynku zamówień publicznych organizacji międzynarodowych, a jednocześnie bezpośredniego przedstawienia swej oferty towarów i usług.

W Warsaw Procurement Forum, stanowiącym część Expo, wezmą udział przedstawiciele organizacji należących do systemu Narodów Zjednoczonych (takich jak FAO, WHO, UNHCR, UNDP, WFP), Unii Europejskiej, Międzynarodowego Czerwonego Krzyża czy organizacji pozarządowych. W ramach Warsaw Humanitarian Expo przewidziano możliwość rejestracji na spotkania B2B/B2G (face-to-face) z osobami odpowiedzialnymi za procedury zamówieniowe w organizacjach międzynarodowych i pozarządowych.

 

Dodatkowe informacje o wydarzeniu w tym formularze rejestracyjne na poszczególne części WHE 2019 dostępne są pod adresem: http://humanitarianexpo.com