Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuII Polsko-Brytyjskie Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji - 27-28 czerwca, Warszawa

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-06-18 08:30:24
aktualności

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie, mają ogromną przyjemność zaprosić Państwa na II Polsko- Brytyjskie Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji (BTI) w dniach 27-28 czerwca w Hotelu Sofitel (ul. Królewska 11, Warszawa).

Forum rozpocznie się w dniu 27 czerwca, wieczornym oficjalnym przyjęciem i prezentacją brytyjsko – polskich relacji biznesowych. Rządy Polski i Wielkiej Brytanii uzgodniły, że tematem tegorocznego będzie ZIELONY WZROST – który jest dużym wyzwaniem, przed którym stoją obydwa kraje.

Forum BTI to:

  • Szansa aby usłyszeć bezpośrednio od brytyjskich i polskich ministrów i najlepszych przedstawicieli biznesu o tym, jak stymulowanie czystego rozwoju pomaga zapewnić nowe możliwości dla biznesu w Wielkiej Brytanii, Polsce i na świecie.
  • Platforma dla biznesu pozwalająca na podzielenie się doświadczeniami, wymianę poglądów i zaangażowanie w szanse i wyzwania związane z czystym wzrostem.
  • Wyjątkowa okazja dla przedstawicieli firm polskich i brytyjskich do nawiązania kontaktów z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów oraz okazja, aby zaczerpnąć wiedzy od ekspertów i analityków na temat najnowszych trendów i wyzwań w produkcji, usługach, hi-tech lub sektorach tradycyjnych.

Forum BTI będzie składać się z powitania gości i krótkiej sesji plenarnej, po czym odbędą się tematyczne sesje breakoutowe, podczas których dogłębnej analizie poddane zostaną specjalistyczne sektory tj: e-mobilność, morska energia wiatrowa i inne źródła odnawialne.

Odbędą się też sesje skierowane do biznesu głównego nurtu, dotyczące tego m.in. w jaki sposób zielone finanse mogą pomóc przedsiębiorstwom w działaniach proekologicznych oraz jak technologia może przyczynić się do osiągnięcia zielonego wzrostu.

Forum skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli biznesu, ale także do wszystkich zainteresowanych tym, aby organizacje biznesowe uwzględniały w swoim rozwoju czysty wzrost, niezależnie czy reprezentują administrację rządową, instytucje badawcze czy pozarządowe.

Dołącz do nas i pomóż nam wspólnie budować zielony wzrost!

ZAREJESTRUJ SIĘ


W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt:

Monika Sasiak
Biuro Współpracy z Zagranicą
Tel. +48 22 630 97 23
e-mail: msasiak@kig.pl
Pliki do pobrania

AgendaV2BTI
pdf | 4.64 MB
Pobierz