Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProjekt zagranicznej ekspansji przedsiębiorstwa - SGH - zaproszenie do badania - ankieta

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-05-29 13:13:05
aktualności

Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych zaprasza Państwa do wzięcia udziału w badaniu, którego celem jest uzyskanie informacji od przedsiębiorstw, w jaki sposób instytucje publiczne (monisterstwa: MSZ, MPiT, Grupa PFR S.A.) mogą wspierać ich aktywność na rynkach zagranicznych.

Badanie poniższe jest częścią projektu badawczego realizowanego przez Szkołę Główną Handlową we współpracy z Departamentem Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

 

Badanie opiera się na trzech podstawowych zakresach:

  • sytuacja firm w odniesieniu do ekspansji na rynki zagraniczne (stan obecny, ułatwienia i napotykane bariery w kraju i za granicą),
  • czy i jakiej pomocy oczekują przedsiębiorcy w zakresie wsparcia ich ekspansji na rynki zagraniczne,
  • informacje statystyczne niezbędne do przeprowadzenia pogłębionych analiz.

 

Ankieta nie zawiera pytań o tzw. dane wrażliwe, a jedynie ogólne informacje o wielkości firm, asortymencie, głównych rynkach zagranicznych i subiektywnie ocenianej sytuacji firm.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefqs7JMp_koiYyqRsBJA-QhR5q7OoxX1LCb61AEzKIsg0GgA/viewform?usp=sf_link)

 

Dziękujemy