Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZAPROSZENIE na seminarium godz.10:00 w dn. 23 maja 2019 r. „Obrót towarowy z krajami spoza UE – cła, VAT i akcyza w kontekście potencjalnego brexitu”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-05-20 10:01:53
aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje seminarium pt. „Obrót towarowy z krajami spoza UE – cła, VAT i akcyza w kontekście potencjalnego brexitu”. Seminarium odbędzie się w dniu 23 maja 2019 r. w centrum szkoleniowym Sienna Training Center, mieszczącym się przy ul. Siennej 73 w Warszawie.

Seminarium odbędzie się w dniu 23 maja 2019 r. w centrum szkoleniowym Sienna Training Center, mieszczącym się przy ul. Siennej 73 w Warszawie.

Rozpoczęcie seminarium planowane jest na godz. 10:30, rejestracja rozpocznie się o godz. 10:00. Udział w seminarium jest bezpłatny.

Program seminarium oraz formularz rejestracji na seminarium dostępne są na poniższej stronie internetowej:
https://www.een.org.pl/component/parpevents/?view=details&id=115

Informacje o seminarium:
https://www.een.org.pl/component/content/article/57001:obrot-towarowy-z-krajami-spoza-ue-cla-vat-i-akcyza-w-kontekscie-potencjalnego-twardego-brexitu-seminarium

Informujemy, że seminarium będzie transmitowane online na stronie PARPu (kanał PARPu w serwisie YouTube).