Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy do wzięcia udziału w XXII Polsko – Białoruskim Forum Gospodarczym DOBROSĄSIEDZTWO - 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-05-23 08:40:23
aktualności, białoruś

Zapraszamy do wzięcia udziału w XXII Polsko – Białoruskim Forum Gospodarczym DOBROSĄSIEDZTWO - 2019’, które w bieżącym roku odbędzie się w Mińsku na Białorusi.

Miejsce: Biblioteka Narodowa Białorusi, Prospekt Nezavisimosti 116, Mińsk

Termin: w dniach 6-7 czerwca

 

Polsko-Białoruskie Forum Gospodarcze „Dobrosąsiedztwo” jest doroczną, wiodącą debatą o stanie polsko-białoruskich relacji gospodarczych. W Forum „Dobrosąsiedztwo” potwierdzili swój udział: Pan Stanisław Karczewski - Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej i Pan Michaił Uładzimirowicz Miasnikowicz - Przewodniczący Rady Republiki Zgromadzenia Narodowego Republiki Białoruś, Minister Przedsiębiorczości i Technologii RP- Pani Jadwiga Emilewicz i Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi RP - Pan Tadeusz Romańczuk oraz Minister Handlu i Regulacji Antymonopolowych RB - Pan Władimir Kołtowicz. W Forum wezmą udział Ambasadorowie: Rzeczypospolitej Polskiej w Republice Białoruś Jego Ekscelencja Artur Michalski oraz Republiki Białoruś w Rzeczypospolitej Polskiej Jego Ekscelencja Władimir Czuszew.

 

Udział w Forum jest nieodpłatny, ale obowiązkowe jest dokonanie rejestracji elektronicznej udziału w Forum!

Rejestracji na forum należy dokonać za pośrednictwem FORMULARZU REJESTRACYJNEGO

 

Więcej informacji pod linkiem:

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Forum oraz zorganizowanym wspólnym wyjeździe prosimy o kontakt w sprawie ustalenia szczegółów wyjazdu pod adresem e-mail: info@pbihp.pl lub tel. 22 828 51 01/02

 

Wszelkich informacji dotyczących udziału w niniejszym wydarzeniu udzielą:

Elena Bortnik – Kierownik Biura Izby, kom. 513 773 020

Natalia Biesiada – Ekspert PBIHP, kom. 512 010 532

 

dodatkowe informacje: https://www.paih.gov.pl/20190606/polsko_bialoruskie_forum_gospodarcze_dobrosasiedztwo_2019