Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja i Forum Biznesowe z okazji Szczytu Trójmorza w Lubljanie / SŁOWENIA / 5-6 czerwca 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-05-13 13:12:41
aktualności, misja, forum

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej i Słoweńskiej Izby Gospodarczej mamy zaszczyt poinformować Państwa o organizowanym międzynarodowym Forum Biznesowym z okazji Szczytu Trójmorza w Lublijanie/ Słowenia w dniach 5-6 czerwca 2019 r.

W 2015 roku, z inicjatywy prezydentów Polski i Chorwacji powołano grupę Trójmorza. W skład regionalnego projektu wchodzi 12 państw członkowskich Unii Europejskiej, od Estonii przez Polskę po Chorwację, leżących między Morzem Bałtyckim, Adriatyckim i Czarnym. Nadrzędne filary Inicjatywy to: rozwój gospodarczy, spójność europejska i więzi transatlantyckie. Celem grupy jest głównie współpraca na płaszczyznach: energetycznej, logistyczno-transportowej i informatyczno-telekomunikacyjnej w Europie Środkowej.

 

Tegoroczny program Szczytu oraz Forum koncentruje się na czterech kluczowych obszarach:

- ENERGIA

- INFRASTRUKTURA

- CYFRYZACJE

- INNOWACJE

oraz obejmie przekrojowe tematy stosunków transatlantyckich, bezpieczeństwa i wody.

 

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania udziału firmy z w/w sektorów a także, firmy zainteresowane współpracą na rynkach Słowenii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Rumunii, Słowacji i Węgier.

 

Lista zainteresowanych firm zostanie przekazana stronie słoweńskiej do weryfikacji oraz do wygnerowania zaproszeń.

Firmy moga wziąć udział w tym wydarzeniu tylko i wyłacznie po otrzymaniu indywidualnego zaproszenia od organizatorów, stąd tez prośba do wszytkich Państwa zainteresowanych o pilną REJESTRACJĘ online – zawierająca niezbędne dane wymagane przez organizatorów do otrzymania w/w zaproszenia.

 

Krajowa Izba Gospodarcza jako izba partnerska wydarzenia, prowadzi rekrutacje polskich przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Szczycie i Forum Biznesowym.

W ramach misji w dniach 4.06 (wylot)06.06 (powrót) organizator oferuje zakup biletu lotniczego na trasie Warszawa- Lubljana, ubezpieczenie podróżne, transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, transfery do miejsc spotkań zorganizowanych w ramach Misji, przygotowanie materiałów promocyjnych, opiekę agenta na miejscu. Uwaga: koszt udziału w Misji nie obejmuje kosztu noclegów- zapewniamy rezerwację grupową dla uczestników misji na preferencyjnych warunkach w hotelu****. Koszt udziału: 2850 PLN+VAT + koszty noclegów.

 

W załączeniu oraz na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji na temat wydarzenia. https://www.three.si/2019-summit
Pliki do pobrania

4-8 BIZ 3SI ANG
pdf | 138.04 KB
Pobierz