Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko na targach hotelarsko-restauracyjnych w Meksyku i Kostaryce

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-05-10 15:42:44
aktualnosci

Uprzejmie informuję, że Ambasada RP w Meksyku organizuje stoiska informacyjno-promocyjne na targach branży hotelarsko-restauracyjnej w Meksyku (Cancun) i Kostaryce (San Jose) w dniach 11-13.06.2019r.

Udział w targach jest doskonałą okazją nawiązania współpracy dla małych i średnich przedsiębiorstw mogących dostarczyć produkty i wyroby do sieci hotelowych.

W przypadku braku możliwości osobistego uczestnictwa w tych targach, Ambasada RP w Meksyku zachęca zainteresowane firmy do przesyłania materiałów swoich materiałów informacyjno - promocyjnych w języku angielskim bądź (preferowany) hiszpańskim. Dla tych przedsiębiorców, którzy zdecydują sie na osobisty udział (na własny koszt), Ambasada RP w Meksyku udzieli odpowiedniego wsparcia informacyjnego i logistycznego.

W sprawach szczegółowych dotyczących wsparcia Ambasady RP w Meksyku proszę kontaktować się z Panem Michałem Farysiem (michal.farys@msz.gov.pl).

 

Informacje o targach dostępne są na stronach internetowych: