Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na konferencję "Estonia as the Gateway to the Scandinavian Market"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-05-17 08:22:40
aktualności, konferencja

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej zapraszamy na konferencję „Estonia as the Gateway to the Scandinavian Market”.

Konferencja adresowana jest do polskich małych i średnich firm, które planują ekspansję lub już działają na rynkach zagranicznych. Obecność na wydarzeniu delegacji przedsiębiorców Estońskiej Izby Gospodarczej to okazja aby nawiązać lub rozwinąć sieć kontaktów biznesowych, a także poznać nowe trendy i kierunki rozwoju firm na rynkach skandynawskich.

 

Miejsce: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie, adres: Plac Trzech Krzyży 3/5.

 

Data: 29 maja 2019, godz: 9.30

Organizatorzy Konferencji: Ambasada Estonii w Polsce, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Enterprise Estonia oraz kancelaria Thompson&Stein.


Partnerzy wydarzenia: Krajowa Izba Gospodarcza, Estońska Izba Gospodarcza, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza, Inbank, Verseo, Combiwood, ECO Logistic Hub, Federacja Przedsiębiorców Polskich.


Jako kraj nordycki Estonia odznacza się skandynawską kulturą biznesową i oferuje doskonałe środowisko dla przedsiębiorców: sprzyjające położenie geograficzne i przyjazne regulacje prawne, które dla polskich firm mogą posłużyć jako skuteczny most do Skandynawii. Doświadczeni prelegenci opowiedzą, jak efektywnie prowadzić biznes w Estonii wykorzystując estońskie usługi cyfrowe, zalety środowiska biznesowego oraz przedstawią aspekty prawne.

Uczestnictwo w konferencji jest darmowe po wcześniejszej rejestracji i pobraniu biletu na stronie: www.estoniangateway.com, gdzie znajduje się pełna agenda wydarzenia.
Pliki do pobrania

ZaproszenieEstonianGatewayv2
pdf | 1.24 MB
Pobierz