Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na Seminarium biznesowe: EU-JAPAN EPA, Warszawa, 23 maja 2019 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-05-02 14:54:59
seminarium, japonia

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z japońskim ośrodkiem JETRO Warszawa oraz przy wsparciu Japońskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce zapraszają Państwa do udziału w Seminarium Biznesowym nt: UMOWA O WOLNYM HANDLU (EU-JAPAN EPA), Nowe możliwości, korzyści i ułatwienia dla firm w dostępie do rynku japońskiego/polskiego.

Seminarium odbędzie się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, ul. Trębacka 4, Warszawa, w dniu 23 maja 2019 r., początek spotkania o godz. 10.30.

 

Po zakończeniu części oficjalnej zostaną przeprowadzone rozmowy networkingowe.

 

W dniu 1 lutego br. weszła w życie Umowa o Wolnym Handlu pomiędzy Unią Europejską a Japonią (EU-JAPAN EPA), która w sposób zasadniczy zmienia warunki dostępu do rynku japońskiego dla firm europejskich znosząc prawie 96% taryf celnych, wprowadzając nowe możliwości dostępu do rynku usług, bankowości, dając możliwość uczestnictwa firm europejskich w przetargach japońskich, etc. Umowa ta stwarza również nowe warunki dostępu i obecności na rynku europejskim dla firm japońskich.

 

Podczas najbliższego Seminarium będziecie Państwo mieli okazję zapoznać się ze zmianami i ułatwieniami w dostępie do obu rynków, jakie niesie ze sobą zawarta Umowa zarówno dla firm polskich w ekspansji na rynek japoński jak również dla firm japońskich na rynek polski(europejski). Wśród panelistów znajdą się reprezentanci Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, Japońskiej Organizacji Handlu JETRO Warszawa, przedstawiciele resortów a także polscy specjaliści i praktycy zaznajomieni z japońskimi realiami w zakresie prowadzenia biznesu, jak również reprezentanci firm japońskich, obecnych w Polsce.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Rejestracja do dnia 21 MAJA 2019

 

W razie pytań, proszę o kontakt: Katarzyna KANIEWSKA, email: kkaniewska@kig.pl, tel. 22.6309707