Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko informacyjno - promocyjne na targach budowlanych w Nowej Zelandii - VI 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-05-02 14:46:58
aktualności, targi, stoisko

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii uprzejmie informuje, że w dniach 23 - 25 czerwca 2019r Ambasada RP w Wellington (Nowa Zelandia) organizuje stoisko Informacyjno-promocyjne na prestiżowych targach BuildNZ/Designex w Auckland dedykowanych branży budowlanej.

Dokładna informacja na stronie organizatora: https://www.buildnz.com/

 

Zachęcamy wszystkie polskie firmy z tego sektora do udziału w targach i prezentacji swoich materiałów promocyjnych (katalogów, prezentacji multimedialnych itp.). Stoisko będzie udostępnione przedstawicielom polskich firm do prowadzenia rozmów biznesowych. Istnieje możliwość osobistego uczestnictwa w tym wydarzeniu (na własny koszt).

Jeżeli polscy przedsiębiorcy nie przewidują osobistego uczestnictwa na targach, istnieje możliwość przekazania do Ambasady swoich materiałów promocyjnych w celu ich dalszej dystrybucji na ww. imprezie wystawienniczej.

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa w tym wydarzeniu oraz/lub, uzyskania dodatkowych informacji w tym zakresie albo przekazania materiałów promocyjnych, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielami Ambasady: Anna Gołębicka-Buchanan, anna.golebicka@msz.gov.pl; tel. (0064) 44997844.