Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWebinarium 3 - Doing Business with the UN - Introduction to the tender process 17.04.2019 r. – godz. 15:00 (CEST)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-04-12 13:12:56
aktualności

W ramach przygotowań do Warsaw Humanitarian Expo (11-13.06.2019, Warszawa – Nadarzyn, https://humanitarianexpo.com/) zapraszamy do udziału w webinarium pt. „Doing Business with the UN - Introduction to the tender processes".

Webinarium z ekspertem z Nowego Jorku odbędzie się po angielsku.

 

Zapraszamy do rejestracji na Webinarium 3. pod adresem:

https://register.gotowebinar.com/register/28932946832424204

 

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo, wraz z potwierdzeniem swojego udziału w Webinarium, informacje dot. podłączenia się do transmisji.

 

Dodatkowo po wysłuchaniu transmitowanej prezentacji naszych ekspertów, będziecie Państwo mogli zadawać pytania ekspertowi w czasie rzeczywistym.

 

Po transmisji prosimy o przekazywanie ew. komentarzy czy pytań, pod następującym adresem mailowym: marcin.nowak@msz.gov.pl. Planowane jest  też zebranie informacji zwrotnej przy wykorzystaniu krótkiego kwestionariusza.

 

Webinarium będzie trzecim z cyklu webinariów, które mają na celu przygotowanie Państwa, do efektywnego udziału w spotkaniach podczas samego czerwcowego Warsaw Humanitarian Expo 2019 (w tym Warsaw Procurement Forum).