Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWydłużenie terminów przyjmowania zgłoszeń w konkursach: „Lubuska Szkoła Europejska, „Lubuska Gmina Europejska” oraz „Lubuski Przedsiębiorca Europejski”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-04-12 13:00:31
aktualności

Do 15 kwietnia 2019 r. wydłużone zostają terminy przyjmowania zgłoszeń w konkursach: "Lubuska Szkoła Europejska", "Lubuska Gmina Europejska" oraz "Lubuski Przedsiębiorca Europejski". 15 lat temu Polska została członkiem Unii Europejskiej. Ta decyzja otworzyła szeroko nie tylko granice, ale też drzwi do rozwoju dla kraju i regionów. Dzięki środkom z Unii Europejskiej, Lubuskie zmieniło się nie do poznania. Pokażmy to! - Szukamy liderów – samorządów, szkół i przedsiębiorców, którzy przez te 15 lat wykazali się największą aktywnością w pozyskiwaniu funduszy i realizacji projektów!

"Lubuski Przedsiębiorca Europejski" – celem konkursu jest promocja najbardziej europejskich młodych firm z województwa lubuskiego. Samorząd województwa chce docenić firmy, które powstały w 2004 r. i później oraz wyróżniły się aktywnością w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej. Przedmiotem konkursu jest informacja na temat liczby projektów zrealizowanych przez firmę z wykorzystaniem środków Unii Europejskiej. (Nagrody: Certyfikaty „Lubuski Przedsiębiorca Europejski”, Statuetki).

Dokumentacja konkursowa

 

"Lubuska Szkoła Europejska" – celem konkursu jest promocja najbardziej europejskich szkół z województwa lubuskiego, które wyróżniły się aktywnością w realizacji projektów z wykorzystaniem środków Unii Europejskiej. Przedmiotem konkursu jest informacja na temat liczby projektów współfinansowanych ze środków UE, w których uczestniczyła szkoła. Uczestnicy konkursu mogą wziąć w nim udział tylko w ramach jednej kategorii: szkoła podstawowa, szkoła gimnazjalna oraz szkoła ponadpodstawowa/ponadgimnazjalna. (Nagrody: Certyfikaty „Lubuska Szkoła Europejska”, Statuetki, Tablice informujące o przyznanym tytule oraz 10 tys. zł grantu na przeprowadzenie lekcji obywatelskiej).

Dokumentacja konkursowa

 

"Lubuska Gmina Europejska" – celem konkursu jest promowanie najbardziej europejskich lubuskich gmin, które wyróżniły się aktywnością w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej. Przedmiotem konkursu jest informacja na temat wysokości uzyskanego dofinansowania na projekty unijne w latach 2004-2019, w przeliczeniu na 1 mieszkańca gminy. Uczestnicy konkursu mogą wziąć w nim udział tylko w ramach jednej kategorii: gmin wiejskich, gmin miejsko-wiejskich, gmin miejskich kierowanych przez burmistrza, gmin miejskich kierowanych przez prezydenta. (Nagrody: Certyfikaty „Lubuska Gmina Europejska”, Witacze – tablice umieszczane przy wjeździe do miejscowości/gminy) informujące o przyznanym tytule, Statuetki).

Dokumentacja konkursowa

 

Zgłoszenia można przesyłać do 15 kwietnia 2019 r.

 

Wszelkie pytania dotyczące konkursów prosimy kierować na adres: info@rpo.lubuskie.pl

 
Szczegóły również na stronach: