Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWYJAZD GOSPODARCZO - INFORMACYJNY DO GRUZJI

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-04-05 13:39:59
aktualności

Polsko-Gruzińska Izba Przemysłowo-Handlowa w czerwcu / wrześniu bieżącego roku organizuje dedykowany WYJAZD GOSPODARCZO - INFORMACYJNY DO GRUZJI.

Dzięki podpisanej umowie o współpracy z Portem Głębinowym Anaklia oraz Miastem Anaklia do udziału w wyjeździe serdecznie zapraszamy zarówno członków Izby, firmy partnerskie oraz pozostałe podmioty gospodarcze.

W ramach projektu będą mieli Państwo okazję dowiedzieć się m.in. o potencjale inwestycyjnym Gruzji, poznać obecne trendy zakupowe i planowane elementy projektu w Anaklii, Portu Głębinowego oraz strefy ekonomicznej. Całość inwestycji powstaje od podstaw stąd duże zapotrzebowania na produkty i usługi przy zagwarantowanym finansowaniu przez rząd Gruziński .

DZIĘKI WYJAZDOWI z Polsko - Gruzińską Izbą Przemysłowo- Handlową zyskają Państwo niepowtarzalną okazję m.in.:

  1. do pozyskania nowych kontaktów biznesowych oraz potencjalnych klientów,
  2. możliwość pozyskania informacji o przetargach na blisko 2,5 miliarda USD w związku z budową Portu w Anaklii
  3. możliwość bezpośredniego kontaktu z firmami i instytucjami udzielającymi zamówień oraz dokonujących zakupu produktów, gdzie głównym celem będzie nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami.

Gruzja jest szybko rozwijającym się krajem oraz liderem liberalnych reform gospodarczych wśród krajów postsowieckich. System regulacyjny oferuje korzystne warunki prowadzenia biznesu, co potwierdzają corocznie wysokie 6 miejsce w raporcie Doing business 2018.

W załączeniu przesyłamy Państwu folder ze szczegółowym opisem oraz planem wyjazdu.

 

 

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU poprzez przesłanie potwierdzenia informacji o chęci wzięcia udziału w wydarzeniu na adres chamber@pol-ge.com lub telefonicznie +48 511-091-867.