Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w XVII edycji Konkursu „Wybitny Eksporter Roku 2019”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-04-05 12:42:50
aktualności

W imieniu Rady Głównej i Zarządu Stowarzyszenia Eksporterów Polskich zapraszamy eksporterów do udziału w XVII edycji Konkursu „Wybitny Eksporter Roku 2019”.

Udział w Konkursie „Wybitny Eksporter Roku 2019” - jest bezpłatny.

 

Patronat Honorowy nad Konkursem „Wybitny Eksporter Roku 2019” objął już Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi a także obejmą: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Marszałkowie Województw.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu „Wybitny Eksporter Roku 2019” jego laureaci będą uhonorowani:

  1. Tytułami „Wybitny Eksporter Roku 2019”
  2. Listami Gratulacyjnymi potwierdzającymi nadanie tytułu „Wybitny Eksporter Roku 2019”.
  3. Medalami i Pucharami Stowarzyszenia Eksporterów Polskich „Wybitny Eksporter Roku 2019”
  4. Nagrodami Ministra Przedsiębiorczości i Technologii za zajęcie I, II i III miejsca
  5. Nagrodą Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dla laureata w branży rolno-spożywczej.

Do udziału w Konkursie „Wybitny Eksporter Roku 2019” zapraszamy eksporterów ze wszystkich regionów Polski z następujących branż: chemicznej, elektromaszynowej, metalurgicznej, meblarskiej, motoryzacyjnej, rolno-spożywczej i pozostałych oraz w kategoriach firm: małych, średnich i dużych.

 

Uczestnicy Konkursu będą mieli wyjątkową okazję promocji swojej firmy oraz swoich produktów eksportowych w Katalogu „Wybitny Eksporter Roku 2019” oraz poprzez Ambasady RP, jak również w prasie, radio i telewizji.

 

Finał XVII edycji ogólnopolskiego Konkursu „Wybitny Eksporter Roku 2019” nastąpi podczas XVII Kongresu Eksporterów Polskich, który odbędzie się w dniu 5 grudnia 2019 roku w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie.

 

Wzięcie udziału eksporterów w Konkursie „Wybitny Eksporter Roku 2019” przyniesie wiele satysfakcji oraz wzmocnienie prestiżu firmy zarówno w regionie, kraju oraz za granicą.

 

Termin nadsyłania Kart Zgłoszenia i Ankiet Konkursowych „Wybitny Eksporter Roku 2019” - do 30 czerwca 2019 r. na e-mail: poczta@eksporterzy.org lub fax 22/ 331 06 40.