Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium - Możliwości eksportowe na rynek USA dla branży spożywczej i kosmetycznej - 11.04.2019 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-04-05 11:55:50
aktualności, seminarium

Polski Klaster Eksportowy oraz Krajowa Izba Gospodarcza serdecznie zapraszają na bezpłatne seminarium poświęcone możliwościom eksportowym na rynek Stanów Zjednoczonych, które odbędzie się 11 kwietnia w Warszawie w godzinach 10:00 - 14:30 w Krajowej Izbie Gospodarczej ul. Trębacka 4.

 

Na spotkanie zapraszamy firmy z branży spożywczej oraz kosmetycznej, które chciałby się dowiedzieć więcej na temat możliwości ich wprowadzenia na rynek USA: rejestracji FDA, logistyki i sprzedaży w kanale retail i e-commerce. Seminarium jest również wprowadzeniem do dwóch misji gospodarczych do USA na targi Summer Fancy Food w Nowym Jorku oraz Cosmoprof North America w Las Vegas.

 

W spotkaniu udział wezmą eksperci rynku amerykańskiego: Sophie Soudai – specjalistka FDA oraz ds. logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw oraz Sabina Klimek – była konsul, radca handlowy, kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku.
Pliki do pobrania

Zaproszenie na szkolenie - rynek USA 11.04 dla branży spożywczej i kosme...
pdf | 377.22 KB
Pobierz