Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZGŁOŚ SIĘ NA MISJE GOSPODARCZĄ DO CHIN 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-02-08 09:08:28
aktualności, rekrutacja, hiszpania

Szukasz międzynarodowych kontrahentów z Chin? Możemy Ci w tym pomóc. Urząd Marszałkowski zaprasza lubuskie przedsiębiorstwa do udziału w wyjazdowej misji gospodarczej do Chin (Kanton), która odbędzie się w terminie 8-12 czerwca 2019 r.

Rusza rekrutacja na misję gospodarczą do Chin 8-12 czerwca 2019

 

Szukasz międzynarodowych kontrahentów z Chin? Możemy Ci w tym pomóc.
Urząd Marszałkowski zaprasza lubuskie przedsiębiorstwa do udziału w wyjazdowej misji gospodarczej do Chin (Kanton), która odbędzie się w terminie 8-12 czerwca 2019 r.

 

Udział w misji finansowany jest w 85% ze środków europejskich, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020. Pozostałą kwotę przedsiębiorca musi pokryć we własnym zakresie, tj. około 2900 zł brutto.

 

Organizator zapewnia spotkania biznesowe z partnerami z Chin, wizytę na międzynarodowych targach Guangzhou Electrical Building Technology, spotkania z izbami handlowymi oraz przeloty, noclegi, wizy i ubezpieczenie.

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do przedsiębiorców:

  • z sektora MŚP,
  • posiadających siedzibę/oddział w województwie lubuskim,
  • wpisujących się w branże inteligentnego budownictwa, w tym inteligentnych systemów zasilania i zarządzania energią, elektrotechniki, automatyki budynkowej i domowej, inteligentnych domów oraz IT/ ICT.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w misji gospodarczej zobligowani są do przesłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami drogą elektroniczną na adres:
e.sielicka@lubuskie.pl lub e.zamojska@lubuskie.pl

lub osobiście: ul. Chrobrego 1-3-5, 65-044 Zielona Góra

do dnia 28 lutego 2019 roku.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 6845 65 268 lub 68 45 65 426

lub mailowo: e.sielicka@lubuskie.pl lub e.zamojska@lubuskie.pl.

 

PLIKI DO POBRANIA

 

Misja organizowana jest w ramach projektu pn. „Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w krajowych i zagranicznych wydarzeniach gospodarczych”, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020