Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPierwsze targi eksportu podczas China Homelife Show 29-31maja 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-01-25 11:58:40
aktualności

Targi EXPORT EXPO będą odbywać się podczas targów China Homelife Show, w dniach 29-31 maja 2019 w centrum targowo-kongresowym Ptak Expo.

W obecnej edycji oprócz wystawców z Chin, wezmą również udział wystawcy z Polski i krajów Europy Środkowej i Wschodniej, którzy będą mogli zaprezentować swoją ofertę ok. 5000 uczestnikom programu hosted buyers, a dodatkowo 200 wyselekcjonowanym przedsiębiorcom z Chin, którzy są zainteresowani importem towarów z naszego regionu.

 

W roku 2018 podczas China Homelife Show swoją ofertę przedstawiło ponad 1600 chińskich producentów m.in. z branży budowlanej, tekstylnej, elektronicznej, wyposażenia wnętrz i sprzętu AGD. W ciągu 3 dni imprezę odwiedziło ponad 14 000 osób, w tym około 5000 uczestników programu Hosted Buyers m.in. z Polski, Ukrainy, Białorusi, Rosji, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy i Mołdawii.

 

Program Hosted Buyers podczas targów exportu oraz China Homelife Show obejmuje pokrycie kosztów transportu, noclegów oraz wyżywienia gości zagranicznych. W 2018 roku targi odwiedziło około 2 tys. przedstawicieli handlowych z krajów Europy Środkowej i Wschodniej oraz ponad 3 tys. z Polski.

 

China Homelife Show i China Machinex to największe targi chińskich producentów w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorem targów jest firma Meorient, która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie. VII edycja odbędzie się w dniach 29-31 maja 2019 r.

 

Więcej informacji:

http://wig.waw.pl/

https://warsawexpo.eu/