Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy na Seminarium „Better Connected – organizacje międzynarodowe jako platforma ekspansji na rynki zagraniczne”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-01-25 08:59:28
aktualności, seminarium

UKE zaprasza na seminarium „Better Connected – organizacje międzynarodowe jako platforma ekspansji na rynki zagraniczne”. Jego celem jest przedstawienie polskim firmom sektora ICT możliwości współpracy z wyspecjalizowaną w nowych technologiach agendą Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Seminarium odbędzie sie 11 lutego br. w siedzibie UKE, ul. Giełdowa 7/9, Warszawa.

 

Na seminarium „Better Connected – organizacje międzynarodowe jako platforma ekspansji na rynki zagraniczne” zapraszamy przedstawicieli branży ICT, którzy planują ekspansję zagraniczną lub szukają krajowych i międzynarodowych kontaktów biznesowych.

 

Jednym z prelegentów spotkania będzie Jarosław Ponder, Dyrektor Biura Regionalnego dla Europy, ITU (wyspecjalizowana w nowych technologiach agenda ONZ - Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny, International Telecommunication Union).


Do udziału w spotkaniu zostali zaproszeni również przedstawiciele polskich start-upów, które z sukcesem współpracują z ITU. Dodatkowo przewidziany jest również trening umiejętności miękkich z zakresu ekspansji na rynki zagraniczne oraz konsultacje indywidualne z prelegentami.

 

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie otrzymania zgłoszenia zostanie wysłane w ciągu 2 dni od momentu rejestracji.

 

Rejestracja za pośrednictwem formularza internetowego: http://www.uke.gov.pl/rejestracja-better-connected

 

(uke)
Pliki do pobrania

ZaproszenieSeminarium11lutego2019 OSTATECZNE
image | 1.7 MB
Pobierz