Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja gospodarcza do Portugalii - maj 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2019-01-17 14:26:19
aktualności

Informujemy o możliwości wzięcia udziału w misji gospodarczej organizowanej przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą przy wsparciu naszego lokalnego partnera, Portugalskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Celem misji jest zapewnienie uczestnikom indywidualnych spotkań B2B z potencjalnymi portugalskimi partnerami biznesowymi, w ich siedzibach, zgodnymi z zadanym przez polskich uczestników profilem.
 
Misja dostarczuy również potrzebnej wiedzy na temat specyfiki rynku (uwarunkowania prawne i proceduralne), najważniejszych graczy, konkurencji oraz profilu konsumentów.
 
REJESTRACJA:
Aby zgłosić firmę do udziału w misji, wypełnij formularz dostępny tutaj maksymalnie do 15 marca 2019. Ostateczny termin płatności za udział w misji: 22 marca 2019. Przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem udziału firmy w misji. Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza zastrzega sobie prawo do odwołania misji, jeśli nie zostanie zebrana minimalna ilość uczestników. Maksymalna ilość firm to 6.
 
Więcej informacji o misjidostarczy Pan Wojciech Baczyński, Dyrektor Generalny
PPCC – wb@ppcc.pl, tel. kom.: +48 696 760 925.