Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w misji gospodarczej do Indii, 18-20.01.2019r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-11-26 12:00:26
misja, indie, aktualności

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii zaprasza polskie firmy do udziału w misji gospodarczej do Indii połączonej z udziałem w Vibrant Gujarat Summit.

To już 9. edycja tego wydarzenia, które odbędzie się w dn. 18-20.01.2019 w Gandhinagar, Gudźarat (lotnisko Ahmedabad). Szczyt Vibrant Gujarat to spotkanie liderów biznesowych i politycznych  organizowane co dwa lata od 2003 r. z udziałem premiera Indii.

 

Więcej informacji o wydarzeniu:https://vibrantgujarat.com.

 

Organizator zaprasza firmy z sektorów:

  • budownictwo infrastrukturalne,
  • maszyny i urządzenia,
  • ochrona środowiska,
  • produkcja mebli,
  • rolno-spożywczy,
  • przetwórstwo spożywcze.

 

W ramach udziału w Szczycie Vibrant Gujarat do dyspozycji polskich przedsiębiorców będzie m.in. stoisko narodowe o pow. 100 m2, na którym będzie można dokonać prezentacji oferty swojej firmy oraz odbędzie się seminarium prezentujące potencjał polskiej gospodarki oraz firm biorących udział w wydarzeniu.
Ponadto, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH S.A. w Mumbaju planuje zorganizować 17.01 (w godzinach popołudniowych) Konferencję i Spotkania B2B, w ramach których każda firma będzie miała możliwość zaprezentowania swojej oferty, a także odbyć spotkania z przedsiębiorcami indyjskimi.
 
Organizatorzy pokrywają koszty wynajmu powierzchni wystawienniczej oraz zabudowy stoiska, organizacji Konferencji i Spotkań B2B, transportu lokalnego.
 
Koszty przelotu do Indii, zakwaterowania, ubezpieczenia, wizy, ewentualnych tłumaczy, wyżywienia oraz koszty związane z pobytem w Indiach przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie.
 
PAIH S.A. zapewnia wsparcie logistyczne i informacyjne (uzyskanie wiz, rekomendacja lotów i hoteli) dla uczestników misji.
 
Rejestracja potrwa do 7 grudnia 2018 r. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie http://www3.paiz.gov.pl/konferencje/?misja_Vibrant_Gujarat_2019.
 
Wszelkie pytania dotyczące misji oraz wstępne zgłoszenia udziału w niej prosimy kierować na adres Sandra.Malgrab@paih.gov.pl z tytułem Vibrant Gujarat.