Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLubuskie na PAIH EXPO 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-11-02 10:58:51
aktualności

Dnia 25 października na PGE Narodowym po raz pierwszy odbyło się PAIH EXPO 2018 - I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. Forum zorganizowała Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. Według oficjalnych danych w wydarzeniu uczestniczyło ponad 6 tys. przedsiębiorców z Polski zagranicy, dla których przygotowano 12 pawilonów tematycznych z całego świata. Swoją wiedzą dzielili się eksperci z 56 Zagranicznych Biur Handlowych PAIH ze wszystkich kontynentów, ambasad, izb gospodarczych czy też innych instytucji otoczenia biznesu, w tym stref ekonomicznych i województw.

W Forum uczestniczyli przedstawiciele Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego. Stoisko województwa cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców z Polski i zagranicy, którzy otrzymali kompleksowe informacje na temat oferty UMWL dla przedsiębiorców, w tym możliwości inwestycyjnych, wsparcia proeksportowego, organizowanych wydarzeń, itp. W trakcie Forum rozpowszechniane były materiały promocyjne, ze szczególnym uwzględnieniem publikacji Odkryj Lubuskie.