Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na konferencję „Moda na zamówienia organizacji międzynarodowych” - 5.12.2018r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-11-02 10:51:47
aktualności, konferencja

Departament Handlu i Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii (MPiT) zaprasza na konferencję „Moda na zamówienia organizacji międzynarodowych” , która odbędzie się w dniu 5 grudnia 2018r.

Podczas konferencji zostanie zaprezentowane:

  • 20 organizacji międzynarodowych, w których polskie firmy mają szanse, aby ubiegać się o zamówienia lub uczestniczyć w projektach wraz z prezentacją produktów lub usług, poszukiwanych przez te organizacje oraz rynki, na które są one dostarczane.
  • 5 modeli wsparcia firm na rynku zamówień organizacji międzynarodowych stosowanych przez administrację publiczną w innych krajach
  • rekomendacje dla władz publicznych, co do działań niezbędnych do podjęcia, instrumentów, które powinny zostać opracowane lub usprawnione w celu wsparcia polskich firm w uzyskiwaniu zamówień organizacji międzynarodowych.
  •  

Konferencja zostanie zorganizowana w Warszawie w budynku MPiT.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji wspierających internacjonalizację polskich firm.

 

Szczegółowe informacje będą dostępne na stronie www.przetargi-miedzynarodowe.gov.pl, wraz z formularzem rejestracji