Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie PAIH - targi - Automechanika Shanghai (28.11-1.12) - (materiały promocyjne)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Bortnowski | 2018-09-21 11:55:24
aktualności, targi

Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Części samochodowych i lotniczych” na targach Automechnika Shanghai (Chiny), które będą miały miejsce 28.11-1.12 br.

Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:

• Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych

• Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym

lista wszystkich targów dostępna jest na stronie: https://machine.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/259658,kalendarz-wydarzen.html

 

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na targach (więcej informacji o targach: http://automechanika-shanghai.hk.messefrankfurt.com/shanghai/en/visitors/welcome.html?nc) zapraszamy do przesyłania materiałów na adres:

MPromotion

pl. Hallera 5/12a

03-433 Warszawa

z dopiskiem „PAIH - Targi Automechanika Shanghai 2018 materiały informacyjne” do 27 października br. Organizator zastrzega sobie możliwość wykorzystania Państwa materiałów na kolejnych targach w przypadku gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie, limit wagi paczki to około 1 kg. Prosimy o wcześniejszą informację o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami).

 

Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym zapraszamy do wgrywania filmów (do 27.10) na link:https://drive.google.com/drive/folders/1CvTubjGNWjyCgxhW94BA1fzcLEFAWcEW?usp=sharing

Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targach.

W przypadku jakichkolwiek pytań prośba o kontakt:

 

Marek Sieczkowski

Project Manager

Departament Promocji Gospodarczej

Tel. +48 600 400 816

parts@paih.gov.pl